Zaman: 31 Tem 2014 0:14

Güzel bir paragraf..

Beğendiğiniz yada sizi duygulandıran güzel sözlerin , sizin yazdığınız veya beğendiğiniz şiirlerin yayınlandığı köşe...

Moderatörler: aysera, SüperMod

Güzel bir paragraf..

Mesajgönderen yakamoz256 » 04 May 2007 18:45

Evet kendimi çok iyi hissediyorum ve hayatta iyi gidiyor…. Beni benden çalıp da gittin, nasıl iyi olmam ki ya da nasıl hayat iyi gitmez ki…. Giderken bahar kokulu gülüşlerini de götürdün yanında…düşmanlığım bu yüzdendir belkide baharlara… ve işte bir günah daha işliyorum,çünkü sevmiyorum artık çiçekleri ve genzimi yakıyor kokuları… sen giderken deniz kokulu gözlerini de götürdün yanında, dalıpta gittiğim,bakarken ruhumu titreten ışıl ışıl hayat dolu gözlerini… yağmurda sokakta ıslanmalarımı da aldın benim, sokakalrımı çaldın,vicdanımı ruhuma dar gelen sevgimi de alıp götürdün giderken… gecelerimi götürdün ve gökyüzüne baktığımda gördüğüm yıldızlarımı soldurdun, dalagaların melodisine kaldırdığım kadehimdeki sıvının tadını da aldın benden…. Sigaramı da çaldın benden, ciğerlerime çekerken dumanını hırsla, beynimdeki benden başka benlerle savaşta kullandığım elimdeki tek silahımı da aldın… şimdilerde de kadehlerimde zehir olduğunu söylüyorum dostlarıma, beyaz su yerine artık…Sımsıkı sarılmalarımı da aldın gitin, içimdeki yaramaz çocuğu da öldürdün…hayallerimi de vurdun giderken sırtından, düşlerimi paraladın, cesur görünen yanlarıma kapanmaz yaralar açtın… dalgın,ellerim ceplerimde yürüyüşlerimi ve sen kadar sevdiğim yalnızlıklarımı da anlamsızlaştırdın gidişinle….oysa ölüm kadar sevmiştim ben seni… Onun kadar gerçek, onun kadar yakın ve onun kadar dost bilmiştim seni….

Evet haklısın iyiyim ve hayatta iyi gidiyor….
Kullanıcı avatarı
yakamoz256
Forum Altın Başı
Forum Altın Başı

Teşekkür alındı: 0 kere forum 0 Mesaj

Mesajgönderen Maket » 05 May 2007 13:07

Emeğinesağlık
''Mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. Çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür..''
Kullanıcı avatarı
Maket
Bilgisiz Bilgin
Bilgisiz Bilgin

Resimler: 5
Teşekkür alındı: 218 kere forum 178 Mesajlar

Benzer Başlıklar

Dön Şiirler ve Güzel Sözler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir