Zaman: 29 Ağu 2014 21:20

Sayısal Lotonun sırrı çözüldü !

Haber niteliği taşıyan her türlü bilgiyi buraya yazarak tartışabilirsiniz.

Moderatörler: serdaris, SüperMod

Forum kuralları
Mesaj Panosu Kullanım Kuralları.

Sayın üyelerimiz,
Son zamanlarda ülkemizde ve dünyamızda gelişen olayların her habere bir başlık olacak şekilde paylaşımı nedeniyle takibi zorlaşmakta ve yorumsuz başlıklarla aşırı mesaj kirliliği olduğu tespit edilmiştir., paylaşmak istediğiniz Yeni ve çok önemli bir olayın içeren haber konuları dışındaki haberleri ilgili sabit başlığa devam ediniz.

Sayısal Lotonun sırrı çözüldü !

Mesajgönderen serdaris » 08 May 2008 20:55

Sayısal'ın sırrı çözüldü !

Resim

Bu mahallede 5'i tutturamayan yok!
Büyük iddia: Bu formülle 5'i tutturma şansı yüzde 100, 6 tutturmak yüzde 92..

Devrekli Tuncay Albayrak, 13 yıl boyunca yapılan 600 Sayısal Loto çekilişi üzerinde günler boyunca çalışıp Sayısal Loto’da şanslı numaraları bilme olasılığını artıran modeller ve formüller geliştirdiğini savunuyor. En büyük kanıtı ise dükkanının da bulunduğu Albayrak Sokak’taki diğer esnaf arkadaşları… Zira hemen her hafta, içlerinden bir kaçı en azından 5 tutturmayı başarıyor..Aktüel dergisi bu talihli sokağın sırrını yerinde araştırmış..İşte ayrıntılar;

İşte istatistik profesörlerine taş çıkartan ve yeni hedefi Milli Piyango’nun şifresini çözmek olan nalbur Tuncay Bey’den, Sayısal Loto’da parayı vurmanın formülleri…

Tuncay Bey’in eskiden nalbur olan dükkanı şimdi Sayısal Loto’nun şifrelerinin çözüldüğü bir hesap kitap laboratuarına dönüşmüş. Dükkanının camı, “5 bilmek yüzde 100, 6 bilmek yüzde 92”, “Ben bu sevdaya baş koydum, ben bu ömrü feda ettim, aşımdan uykumdan oldum, başka şansın yok peşindeyim” yazılarıyla dolu. İçerideyse onlarca klasör, çalışmalarını sürdürdüğü bir bilgisayar, bir masa ve bu defa duvara yazılmış yazılar çarpıyor gözümüze.

TOPLAM 211 MODEL

Tuncay Bey, 13 yıl önce başlayan ve bu hafta 600’üncü haftasına giren Sayısal Loto’da çıkan şanslı rakamların tesadüf olmadığını çözdüğünü iddia ediyor. 13 yıl boyunca her hafta kazanan rakamları not eden Tuncay Bey, bütün bu bilgileri formüle ederek toplam 211 modelde sınıflandırmış. Ve özellikle en çok tekrar eden 10-15 modeli saptamış. 600 haftanın sonuçlarını bize gösterdiğinde, gerçekten de bu modeller sayesinde Sayısal’da her hafta şanslı rakamları bulma ihtimalinin hayli yükselebileceğine biz de kısmen ikna oluyoruz.

EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR DİYE BİR ŞEY YOK

Tuncay Bey, Sayısal Loto’da en çok çıkan rakamlar diye bir şeyin olmadığını, ancak en çok görülen modeller olduğunu savunuyor. O modelleri anlatmaya, 13 yılda 600 hafta boyunca tam 23 kez tekrarlayan modeli anlatarak başlayalım. Bu model, “bir tek basamaklı sayı, bir 10’lu sayı, bir 20’li sayı, iki adet 30’lu sayı, bir 40’lı sayı”dan oluşuyor. Örneğin 5, 15, 20, 32, 34, 47. Tuncay Bey’in Sayısal formülleri arasındaki bu en popüler dizilimi, 600 hafta boyunca tam 16 kere tekrarlayan “bir tek basamaklı sayı, iki 10’lu sayı, bir 20’li sayı, bir 30’lu sayı, bir 40’lı sayı” formülü izliyor. Yani örneklemek gerekirse 5, 11, 13, 24, 38, 47.

‘3’, ‘8’İ SEVİYOR

Yine belli sayılar da adeta birbirlerini çok seviyor ve ayrılamıyormuş gibi birlikte düşüyor Sayısal’ın dönen küresinden. Örneğin 13 yıl boyunca 3 ile 8 rakamı on kere birlikte düşmüşler! 11 ile 16 ve 21 ile 27 de, birbirini çok sevenlerden. 32 ile 33 ve 43 ile 49 da hep aynı hafta düşmüşler küreden içimizden birilerini trilyoner yapmak için. 4 ile 5 ise, aralarında bir dargınlık olsa gerek ki, yalnızca bir kez birlikte yakalanmışlar çekilişlerde. Öte yandan 11 ile 19, hiç aynı haftanın şanslı numaraları arasında birlikte yer almamış. Tuncay Bey, bu ikili olasılıkları bir araya topladığı listeye de mizahi bir dille “deprem haritası” adını vermiş.

İŞİN SIRRI AYNI KUPONU OYNAMAKTA

Tuncay Bey’e göre, işin sırrı biraz da sürekli aynı kuponu oynamakta. Yani, bu formüller sayesinde ulaştığınız rakamları işaretlediğiniz kuponu, ısrarla her hafta tekrar oynamanızı öneriyor: “Geçenlerde bir talihli, dört yıl boyunca tekrar tekrar oynadığı aynı kupon sayesinde bir buçuk trilyon kazandı. Kendinize belli bir model seçip belli kombinasyonlar çıkarır ve her hafta o kombinasyonları oynama konusun ısrarcı da olursanız, birkaç yıl içinde büyük ikramiyeyi kesin kazanırsınız.”

BU SOKAKTA 5 BİLMEYEN YOK

Albayrak Sokak’ta kime sorsanız Sayısal’da en azından birkaç kez “5” bilmişliği var: Bakkal, Sayısal Loto Bayii, hamamcı, tuafiyeci, çaycı… Sokaktaki Sayısal Loto bayiinin duvarları Tuncay Bey’in formülleriyle, camları ise 5 bilenlerin kuponlarıyla dolu. Sokaktaki manifaturacı ve tuhafiyeci Nevzat Boz, şimdiye dek yedi kere 5 bilmiş. “6 bizim mahallede çok dolaştı ama bir türlü birimizde durmadı” diyor Nevzat Bey.

Tekel Bayii Şeref Kaypak da en çok 5 bilenlerden ve en son bildiğinde de 6 bin 500 YTL kazanmış. Kuyumcu Sabri Saraç, bakkal Fahri Çavuş, çaycı Güney Bükrü ve beyaz eşya satıcısı Feridun Bora da Sayısal’da defalarca 5 tutturmuş. Ama içlerinde en enteresan isim, anten tamircisi Recai Uzar. Şimdiye kadar tam on bir kez 5 tutturmuş! En son 2 bin 700 YTL kazanmış ve halinden hayli memnun. (Haber: Ürün Dirier/ Yeni Aktüel)
ATAM...
DÜNYA DÜŞSE PEŞİMİZE,
YER YARILSA YERİNDEN,
NE SENDEN VAZ GEÇERİZ,
NE SENİN ESERİNDEN...
Kullanıcı avatarı
serdaris
Yönetici
Yönetici

Resimler: 23
Teşekkür alındı: 183 kere forum 156 Mesajlar

Mesajın sahibi: serdaris
Altda listelenen kullanıcılar bu başlığa teşekkür ettiler.

IIHaSaNII

Re: Sayısal Lotonun sırrı çözüldü !

Mesajgönderen mem yahya 42 » 20 Mar 2010 18:08

ya sayın hocam ben bi sayısal loto hastasıyım sürekli oynuyorum en fazla tutrdugum sayı 3 mesale bi eniştem var şuan 19 yaşındayım kendimi bildim bileli o adam sürekli oynar ama hiç tutramıyor bu işi sırrı ne hocam :
Kullanıcı avatarı
mem yahya 42
Yeni üye
Yeni üye

Teşekkür alındı: 0 kere forum 0 Mesaj

Mesajgönderen serdaris » 21 Mar 2010 10:18

Bu işin sırrını öğrenmek için Devrekli Tuncay Albayrak bulunduğu sokağa gidecen...
Baksana o sokakta yaşanlardan 5 bilmeyen yokmuş. Belkide siz 6 tutturursunuz :)
ATAM...
DÜNYA DÜŞSE PEŞİMİZE,
YER YARILSA YERİNDEN,
NE SENDEN VAZ GEÇERİZ,
NE SENİN ESERİNDEN...
Kullanıcı avatarı
serdaris
Yönetici
Yönetici

Resimler: 23
Teşekkür alındı: 183 kere forum 156 Mesajlar

Mesajgönderen talatimac » 12 Nis 2010 17:05

Sayısal lotonun şifresi mifresi yok 14 yıldır oynuyorum 3 ten fazla tutmuyo ... Bu işler nasip, kader, kısmet işidir...Ayrıca kimse bir tavuk alıpta o tavuk altın yumurtluyorsa, ortaya çıkıp benim tavuğum altın yumurtluyor demez...Sadece reklam amaçlı kişisel bir olay..Hikaye..:))
Kullanıcı avatarı
talatimac
Yeni üye
Yeni üye

Mesajgönderen talatimac » 12 Nis 2010 17:14

Birde bir rakam keşfettim, ki kimse bilmiyordur yada bilsede farkında değildir bu rakam 97. hafta 3 tutmuş ve 9 sene boyunca hiç tutmamış şimdi ise 4 defa 3 tutmuş..Lotom.netten kontorl edebilirsiniz istediğiniz rakamı yazın en az 6-7 hatta daha fazla 3 tutmuştur..Bu rakam öyle acayip bir rakam ki keşfettiğimde 10 yılda 1 sefer 3 tutmuştu. Bu nedenle o rakamı 4 yıldır oynamaktayım ve oynamaya devam edeceğim tutarsa o tutar.. [8D]
Kullanıcı avatarı
talatimac
Yeni üye
Yeni üye

Mesajgönderen Suskun » 26 Nis 2010 20:16

Bu mahalleye taşınmak lazım ev arkadası aranıyor ::):
Neden Birbirimizi İnandırmak İçin Bir Başkası Olmayı Göze Alıyoruz.. Off Kendimden Bile Sıkıldım.. Bende O Ukala İnsanlardanmıyım? En Sevdiğim Yere Geldik Ben İneyim.. Susmalar Durağı..
rm -rf *
Kullanıcı avatarı
Suskun
O Buraların Adamı
O Buraların Adamı

Mesajgönderen ibo123 » 15 Haz 2010 22:12

kardeş dayım işi çözmüş okadar ıyı biri ki hep mahallesindeki komsularına 4 ün 5 in nasılcıkacagını ögrretmiş ve kazandırmışşş.... okdardar düşünceliki kendi bile sayısal oynamaya zaman bulupta 5 i tuturamamışş sonuçtada mahallesinden ayrılamamışş ee komşularına ciddi bilgiler veriyor sonuçtaa :D
Kullanıcı avatarı
ibo123
Yeni üye
Yeni üye

Mesajgönderen Maket » 15 Haz 2010 22:39

Alakası yok sayısalın şifresiyle..Ben ilk çıktığı günden beri oynuyorum halen devam ediyor..En çok çıkanlar,en az çıkanlar falan filan takip etmek bile hikaye şansın varsa çıkar..Bu işin analizi var.Bu analize göre yazanlara bile çıkmıyor..Burada bilek güçü Allahta yardım ederse mutlaka çıkar.
''Mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. Çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür..''
Kullanıcı avatarı
Maket
Bilgisiz Bilgin
Bilgisiz Bilgin

Resimler: 5
Teşekkür alındı: 218 kere forum 178 Mesajlar

Mesajgönderen ararat1 » 19 Ara 2010 2:13

Keske Tuncay Albayrak bey'efendinin dusundugu gibi olsaydi,bes-belli ki bey efendi ter-temiz kalpli ve cocuk gibi saf ve iyi niyetli,bunu mecbur yazicagim,turk milleti benimce bu hileli oyunlar'ile yillardir kandiriliyor.
Yahu bu oyunu tum turkiye oynuyor ve bugune kadar kazanan yok mu?Merak etmiyormusunuz hic?Peki kazanan sansli diye bir-iki ilan veriyorlar,hepisi bu,ama millet saf inaniyor,ama neden o sansliyi aciklamiyorlar,dusunsenize!Neden avrupada "sansli'yi"tum television kanallarinda ve gazetelerde durmadan acikliyorlar,sansli bile cikiyor acik-acik,belki burada "kazanan sansli"istemeyebilir aciklamak,ama loto idaresi bunu boyle gizli kapali birakmamak lazim.Hadi sanslinin guvencesi acisindan dusunelim,ama boyle parayi kazanan insan zaten guvence altinda yasayacak imkani olacak,yani tek dusundugum sey bu oyunlarda "hile"var.Bayiler tum oynanan raporlari idare merkezine iletince merkez bunu bi guzel taratiriyor,tabii en bilmis informatik olmasada informatikci (bilgisayar muhendisi) bu isin ustasi.Iceriye kimseyi sokmuyorlar yassak,neden avrupada ve baska ulkelerde Russiyada bile millet loto degirmeni salonunda oturuyor,ama neden burada yasak?Besbelli ki bunlar oynanan rakamlarin ya bir altindan veyada bir utunden geciyorlar cunku orada degirmen kendisi donmuyor ozel programlanmis.Turkiyede bu hile varken,Tuncay bey hayati boyunca calis'sa 6'yi tutturamaz.Cunku 25 sene ayni rakamlari oynayanlari taniyorum,bugune kadar kimse tutturamadi.Tutturmussa belki bir kisi seneler evvel tutturmusdur,ama bu devir o devir degil.Saygilar
Kullanıcı avatarı
ararat1
Yeni üye
Yeni üye

Mesajgönderen alemci-46 » 11 Tem 2011 12:00

peki bu adama telefonla ulasmamızın bir imkanı yokmu??
Kullanıcı avatarı
alemci-46
Yeni üye
Yeni üye

Sonraki

Benzer Başlıklar

Dön Haber ve Güncel olaylar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir